Wyjątkowe urodziny

    Pięknych, bo 100 urodzin doczekali się Pani Cecylia Biernacka z Wilkowiecka i Pan Józef Desperak  ze Złochowic. 100 lat to czas, w którym można pomieścić wiele ciepła, dobroci i miłości. Jest to jednak czas, w którym nie brakowało też chwil smutku, troski i cierpienia. O tej szczególnej uroczystości pamiętali nie tylko najbliżsi. Gratulacje w tym szczególnym dniu w imieniu Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska i samorządu złożył Wójt Gminy Bogdan Sośniak oraz Pan Witold Łacny Przewodniczący Rady Gminy Opatów.
    Pani Cecylia Biernacka to bardzo ciepła i uśmiechnięta starsza Pani. Jubilatka swoje urodziny obchodziła 4 października 2013 roku. Otoczona szacunkiem i miłością najbliższych chętnie oddaje się wspomnieniom. Doczekała się 4 dzieci, 5 wnuków, 9  prawnuków i praprawnuka.
    Pan Józef Desperak urodził się 16 października 1913 roku, to poważny, wytworny i elegancki Pan. Doczekał się 5 dzieci, 11 wnuków, 13 prawnuków i  4 praprawnuków.
    Trudno przenieść na papier 100 lat z życia tak wyjątkowych mieszkańców naszej gminy, dlatego wszyscy życzymy Jubilatom 200 lat, dużo siły i zdrowia, radości z każdego kolejnego dnia.

Powrót

Autor: Administrator                             Opublikowano: 2013-10-16


Strona 1 z 1

[1]
KALENDARZ
Dziś jest: 16 Czerwiec Imieniny obchodzi: Alina, Aneta, Justyna

BIP Opatów


Biuletyn Informacji Publicznej

Ostrzeżenia i Raporty
Utraciłeś dokumenty?
Nie ryzykuj!
Zastrzeż je w Banku!

DZ.U. i M.P.Wersje Elektroniczne DZ.U. i M.P.

Copyright by UG Opatów 2008  ||  Created by Michał Buliński
    Administrator  ||  Webmaster